#

Robert La Roche

Katrs ietvars ir kā deserts – salds,
ilgi kārots un vienmēr kā punkts uz i.
Pat Mārtiņš Rītiņš šo neapšaubāmi dēvētu
par labāko briļļu komplimentu
no šefpavāra.

Robert La Roche Robert La Roche
Robert La Roche Robert La Roche
Frédéric Beausoleil

Frédéric Beausoleil

Frederiks Beausoleils radīja savu uzņēmumu, jo nevarēja atrast kādu, kas uzņemtos ražot viņa iecerētos briļļu dizainus. Tādēļ vien divu cilvēku lielā kompānijā šis franču dizaineris pirms 20 gadiem radīja pats savu rūpnīcu. Tagad Frédéric Beausoleil vārds ir luksusa zīmols, tīrs un neo-klasisks. Jeb, kā viņš pats teicis „bagātiem cilvēkiem, kuri nevēlas izskatīties bagāti”. Iespējams tādēļ to izvēlas arī Roberts de Niro, Džūlija Robertsa, Roberts Redfords un arī mēs.

Frédéric Beausoleil

GLCO

Leight uzvārds optikas pasaulē ir plaši pazīstams – Larry Leight ir leģendārā zīmola Oliver Peoples dibinātājs. Taču tas ir cits stāsts. Garrett Leight ir Larry Leight dēls, kurš pats savu zīmolu sāka attīstīt pāris gadus atpakaļ. Šobrīd tas ir plaši pazīstams savas unikālās identitātes dēļ.
Mērķis un vīzija, ko Garrett Leight California Optical vēlas sniegt saviem klientiem ir iespēja papildināt viņu pašu stilu un tēlu nevis izveidot to no jauna. Šim zīmolam nepiemīt ārišķība un skaļums – Garrett Leight dot priekšroku klasikai, vintage stilam, apspēlējot to savā manierē, pieliekot savas sajūtas un sapratni par to, kādām jābūt brillēm. Viņš izgatavo brilles cilvēkiem, kuriem jau piemīt savs stils, kuri izceļas ar savu personību un nevēlas būt pamanāmi nēsājot skaļus zīmolus ar logo visās malās. Tieši šī iemesla dēļ, Garretts neizceļ logo – ietvariem un saulesbrillēm vispār nav redzams logo, tas tiek atspoguļots uz briļļu kājiņām tikai no iekšpuses.

GLCO
GLCO

MATSUDA

Pasaulē, kurā uzsvars tiek likts uz steigšanos, MATSUDA izvēlas noenkurot sevi tradicionālā amatniecībā un apdomātā izpildījumā. Ražošanas process sākas tikai ar pašiem labākajiem materiāliem un beidzas ar formām, par kurām varēs jūsmot mūžīgi. Japāņu amatniecība ar tās unikālu mantojumu, apvienot tradicionālo amatniecību un inovatīvas tehnoloģijas, ir nepārprotami saskatāmas katrā MATSUDA darinājumā. Katrs pabeigtais darinājums ir mākslas objekts sevī – patīkams gan rokām, gan acīm.

MATSUDA
MATSUDA
Anne et Valentin

Anne et Valentin

Francijas neatkarīgā briļļu zīmola nosaukums – Anne & Valentin ietver sevī visu zīmola būtību – divu dvēseles radinieku savienība! Šis mīlas stāsts ir mainījis ne tikai Annes un Valentin dzīvi, bet arī plašo optikas pasauli. Tehnoloģija, kas izceļ un padara Anne&Valentin ļoti īpašu – vairāku kolekciju ietvari un saulesbrilles tiek izcirstas kā skulptūras no vienlaidu materiāla plāksnes. Ražotas tikai divās vietās pasaulē – Francijā un  Japānā. Francijas labākās ražotnes specializējas augstas kvalitātes acetātā,  savukārt Japāna rūpējas par pasaulē kvalitatīvāko titānu.  Zīmola radītie mākslas darbi nav domāti un nekad nebūs paredzēti masu tirgum. Šie darbi ir veltīti cilvēkiem, kuri spēj tos novērtēt un meklē patiešām ko īpašu un oriģinālu. Ietvars netiek piemeklēts klientam, viņa sejas formai, bet gan viņa personībai, viņa dzīvesveidam, viņa kustībai un sajūtām. Anne et Valentin kolekcijas ir domātas cilvēkiem, kas ir brīvi savā gribā, atvērti pasaulei un pašiem sev, smeļas iedvesmu no pilnīgi visa, ko redz sev apkārt un pats galvenais – nebaidās sevi izzināt visa mūža garumā.

Anne et Valentin